יום רביעי, 22 ביוני 2016

מחסן עצים סגולה


שימושים רבים ישנם לחומר הגלם עץ, כאשר בזמן האחרון אנחנו רואים שימוש יותר ויותר נרחב שלו על ידי אדריכלים רבים ומעצבי פנים, כאשר רובם משתמשים בו על מנת להדגיש קו עיצובי מסוים, כמו למשל סגנון עיצובי שהוא כפרי יותר, סגנון עיצובי חמים ונעים יותר, כאשר בניגוד לסגנון העיצוב המודרני, שמשתמש בנגרות נקייה יותר, הרבה יותר אביזרי מתכת או אלומיניום, בסגנון הכפרי יש שימוש נרחב יותר בעץ.
אז מי הם בעצם הלקוחות שלנו.
הלקוחות שלנו הם פשוט כולם, החל מלקוחות פרטיים אשר מגיעים אלינו למחסן עצים סגולה על מנת לרכוש עצים, כאשר לחלקם יש בראש פרויקט אשר רצו ליישם זה זמן רב ולא יצא להם. זה יכול להיות פרויקט בנייה בעץ פשוט מאוד, של הרכבת כורסא או כיסא, או אפילו שולחן עבודה, דברים שלא מצריכים ידע רב אלא רק מעט נסיון בעבודת ידיים והרבה תעוזה ורצון. וישנם לקוחות פרטיים אשר רוצים להרכיב דק בבית שלהם או פרגולה, או להתקין פרקט, פרויקטים שהם אמנם יותר מסובכים או מורכבים, אך אנשים רוצים לעשות אותם בעצמם גם כדי להוזיל עלויות וגם על מנת להתנסות בעבודות ביתיות ומעל הכל על מנת להרגיש שהם בנו את הבית שלנו. מעבר ללקוחות פרטיים אנחנו בבית מחסן עצים סגולה מספקים עצים וחומרי גלים למספר רב של נגריות ברחבי הארץ. הסיבה שכל כך הרבה נגרים ובעלי מקצוע רוכשים מאיתנו עצים הם חומרי הגלם האיכותיים שאנו עובדים עימם. אותם בעלי מקצוע יודעים כי עם עצים איכותיים הם יקבלו תוצאות איכותיות. בין היתר עובדות איתנו נגריות אשר בונות מטבחים, חנויות, רהיטים ועוד מוצרים רבים אחרים.
מה השירותים שאנחנו במחסן עצים סגולה מציעים

אז כפי שציינו במחסן העצים אנחנו מעניקים שירותי אספקה ושיווק של מגוון רב של עצים, כאשר את חלקם אפילו לא תמצאו במחסני העצים הגדולים ביותר. בנוסף אנחנו מעניקים ללקוחותינו שירותי ייעוץ של עבודה בעץ, כאשר בעיקר אם יש לקוח פרטי מזדמן בלי נסיון של עבודה בעץ אנחנו נדריך אותו לאורך כל התהליך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה